Bevonó és Vezetőképző – Avagy mi mindenről maradtál le, ha nem jöttél!

Október 7-től 9-ig tartott a TTK HÖK Bevonó és Vezetőképző nevű rendezvénye. Az eseményen a résztvevők különböző szekciókon vehettek részt, ahol az egyetemi élet különféle részeivel ismerkedhettek meg. Bevonó szekció – Béni Kornél A bevonó szekció két részben került megrendezésre. Az első alkalommal az érdeklődők megismerkedhettek az Egyetem felépítésével és működésével. A második részben a Hallgatói Önkormányzaton belüli szituációs gyakorlatokat végeztek. A hallgatói közönség aktívan részt vett a szekció megvalósulásában. Oktatás felmérés – Rádl Attila A szekciómunka időben két részre volt osztva, amelynek első alkalmával a tervezetnek megfelelően az érdeklődőkkel … Bővebben: Bevonó és Vezetőképző – Avagy mi mindenről maradtál le, ha nem jöttél!